Trzebnica, ul. Św. Jadwigi 1D i Obrońców Pokoju 29A

O nas

Optiq Salon Optyczny Magdaleny Papierz działa w Trzebnicy od 2000 roku, ale doświadczenie z okularami nabieraliśmy od 1995 roku pracując z wrocławskimi mistrzami optyki okularowej Wacławem Dousą i Andrzejem Prokopowiczem.

W 2000 roku postanowiliśmy otworzyć własny salon optyczny w Trzebnicy przy ul. Daszyńskiego 35. Po szesnastu latach przenieśliśmy naszą działalność do nowego lokalu przy ul. Św. Jadwigi 1D w Trzebnicy.

Otwarcie drugiego salonu Optiq

W roku 2015 otworzyliśmy drugi salon optyczny z pracownią przy ul. Obrońców Pokoju 29A gdzie są wykonywane Państwa okulary przez doświadczonego technika optyki okularowej.

Nasza oferta obejmuje okulary progresywne, dwuogniskowe, jednoogniskowe, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe, naprawy okularów i akcesoria do okularów.

Oprawy okularowe

Mamy w sprzedaży szeroki wybór opraw okularowych np. Carrera, Tommy Hilfiger, Guess, Tous, Jaguar, SuperDry, RayBan, Vogue, Dek Optica, Solano, Bergman, Belutti, Tonny i inne.

Soczewki okularowe

Soczewki okularowe które polecamy z naszego doświadczenia to produkty uznanych firm: Jeleniogórskie Zakłady Optyczne, Szajna, Hoya, Seiko, Nikon, Jai Kudo.

Okulary na drugi dzień

Ponieważ okulary wykonujemy na miejscu, Twoje okulary mogą być gotowe nawet na drugi dzień, o ile nie są to soczewki wykonywane na zamówienie u producenta.
Zapraszamy do odwiedzin w naszych salonach optycznych w Trzebnicy.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.